Novinky

Klubová Výstava Mladá Boleslav 2013

07.05.2013 15:11

Mates si na klubové výstavě převzal Pracovního šampiona a Bobeš si na výstavě za svůj obdivuhodný výkon v mezitřídě vysloužil VD4. Děkujeme Kristýně Koubový za předvedení Bobše s maximálním usilím. V kategorii Juniorhandling si Barča vyběhala krásné třetí místo s Kachnou (Ketty Vanilka) od Zuzky Outratové a tím jí také děkujeme.

Working Testy Řásná

29.04.2013 12:04

V neděli jsme absolvovali Working Testy v Řásné u Telče. Mates bohužel nesplnil Junior Working Test. Bobešovi se dařilo o neco lépe a Junior Working test se mu podařilo složit.

Přidané video - Vánoční vycházka - Bobeš a Mates - psí spřežení

24.04.2013 09:33

Mistrovství Čech Ptýrov 2013

16.04.2013 12:02

V neděli za krásného slunečného počasí jsme se zůčastnili Mistrovství Čech v coursingu na Ptýrově.  Oba kluci běželi výborně. Mates získal mezi Bearded Colliemi krásné 2. místo a Bobeš velmi pěkné 4. místo. Na farmě se nám moc líbilo a akce byla dobře připravená. Tak zase příště :-)

CZ WORKING BEARDED COLLIE 2012

28.03.2013 08:03

Mates splnil v roce 2012 podmínky por udělení KLUBOVÝ PRACOVNÍ ŠAMPION. A v celkovém hodnocení CZ TOP Working Beardie 2012 se umístil na velmi pěkném 6. místě a Bobeš na místě 12. Děkuji chlupáčům za velmi pěkný rok.

Jarní Kralupy - Coursing

27.03.2013 08:48

I přes nepřízeň počasí jsme se zúčastnili nedělního závodu v Kralupech nad Vltavou. Na závodu byla hojná účast a sešlo se 11 Bearded Collií. Bobeš se na svém prvním zavodu umístil na krásném 2. místě. Mates se umístil na 10. příčce.V soutěži Top Coursing Runner 2012 se Mates umístil na 5. místě ze psů i fen. A ač jsme pěkně vymrzli, stejně jsme si to užili.

Canisterapeutické zkoušky

26.11.2012 14:27

Minulý týden ve středu jse nám s Bobešem podařilo složit Canisterapeutickou zkoušku. Mame z toho velkou radost a už se těšíme až vyrazíme do "terénu".

Memoriál Karla Grunwalda

29.10.2012 13:40

V sobotu 27. října 2012 jsme se i přes nepřízeň počasí zúčastnili coursingového závodu v Kralupech. Závod se běžel pouze jednokolově, ale i tak jsme pěkně vymrzli. Mates zaběhl pěkné 6. místo. Bobeš splnil poslední licenční běh a tím pádem získal Courisngovou licenci.

Mistrovství ČR v coursingu - Kralupy nad Vltavou

08.10.2012 14:56

V sobotu 6. října jsme vyjeli na závod do Kralup nad Vltavou. Mates se umístil na 5. místě a Bobeš splnil dva licenční běhy.

1. Mistrovství Bearded Collií v Coursingu - Zaječov

08.10.2012 14:51

29. září jsme se zůčastnili 1. Mistrovství Bearded Collií v Coursingu. Mates se v závodě umístil na 10. místě v kategorii Bearded Collie s licencí. Bobeš se umístíl na krásném 1. místě v kategorii Crazy Run. Počasí nám vyšlo a na akci se nám moc líbilo.