Přidané video - Koupání v Berounce

14.09.2012 12:54

ZVOP Vysoký Újezd - Video

19.08.2012 11:28

V neděli jsem konečně jeli na zkoušky vloh pasení ovčáckých psů. Mates zkoušku složil a paní rozhodčí se velice libil. S Bobešem budeme muset ještě trochu trénovat a na jaře to určite vyjde.

Bojínek Malý Vousáček

Nebojsa od Emy Destinové

Bobeš a Mates slavili narozeniny ve Chřibské

06.07.2012 08:43

Bobeš oslavil první narozeniny a Mates třetí. Podívejte se v naší fotogalerii.

Pasení - Česká Kamenice - Video

05.04.2012 15:20

Bobeš a Narciska aneb hrátky se sřapcem - Video

05.04.2012 15:00

Jarní Kralupy nad Vltavou - Coursing

27.03.2012 12:16

V prvním závodě letošního roku se Mates umístil na 2. místě mezi psy. Konalo se také vyhlášení TOP COURSING RUNNER 2011, kde se Mates umístil na celkovém 3. místě. I "malý" Bobeš se konečně podíval na střapec, sice jen na chviličku, ale vypadá to, že by mohl sdílet Matesovo nadšení :-)

VII. Memorial Karla Grunwalda Coursing - Video

30.10.2011 00:00

V posledním závodě tohoto roku, kterého se účastníme s Mates jsme se umístili na neočekávaném 1. místě. Měli jsme z toho velikou radost.

Druhý běh s Boomrem Kasiterit

Mistrovství České Republiky v Courisngu 2011 - Video

03.10.2011 12:42

Na nedělním závodě v Kralupech nad Vltavou jsme vyběhali krásné třetí místo, ač byla trať náročná a běželo se pouze jedno kolo. A jsme moc spokojení. :-)

A Bobeš se byl podívat jak se to má běhat, ale měl úplně jiné zájmy, jelikož tam byly sestřičky Narciska a Nastěnka. Takže se umordovali do uplného vyčerpání.